Súkromné ubytovanie č. 166, Vrbov - Žltý dom Vrbov

Privát Žltý dom Vrbov - Ing. Beáta Starinská
Ubytovanie Žltý dom Vrbov
Ubytovanie Žltý dom Vrbov
Súkromné ubytovanie na pokojnej Kupeľskej ulici. 5 izieb, celková kapacita 18 lôžok (max. 20). Dostatok súkromia pre hostí - vlastný vchod a celý dom zariadený výlučne pre hostí. Veľká záhrada k dispozícii pre hostí. Mnoho zábavy a vybavenia pre deti. Každá izba má vlastnú kúpelňu, manželskú posteľ, vlastnú kuchynku.

Prevádzkovateľ: Ing. Beáta Starinská, Vrbov 166. +421 (0) 52 45 922 38, +421 (0) 907 948 631
Web: www.zltydom-vrbov.sk

Všetky izby majú vlastné kúpelne s kompletným sociálnym zariadením (sprchovacím kútom, umývadlom, WC). Všetky izby majú vlastnú minikuchynku (chladnička, elektrický sporák, drez a kuchynské vybavenie, varná konvica, mikrovlná rúra, vrátane riadu). Všetky izby na poschodí majú vlastné balkóny. Na poschodie vedie točené schodište. Každá izba má taktiež televíziu s približne stovkou kvalitných programov. Svoj program si vyberú všetky národnosti. Televízie sú dostatočne veľké a programy možno pozastaviť, nahrávať atď. Počas nepriaznivého počasia sa možno zabaviť aj stolným tenisom. Ubytovateľ sa okrem Slovenčiny a Poľštiny dohovorí aj Nemecky. Wifi hotspot je k dispozícii bezplatne.

Popis objektu (18-20 lôžok):

4-miestna samostatná izba s balkónom (rozšíriteľná ešte o jedno lôžko) s výhľadom na ulicu, veľmi priestranná, vhodná pre celé rodiny, veľký balkón umožňuje pohodové sedenie po vyčerpávajúcom kúpaní

4-miestna samostatná izba s balkónom (rozšíriteľná ešte o jedno lôžko) s výhľadom na dvor, zároveň ulicu, v pozadí s Tatrami

3-miestna samostatná izba s balkónom s krásnym výhľadom na celú ulicu a Tatry, veľký balkón vhodný na posedenie

4-miestna samostatná izba, svetlá izba s výhľadom na ulicu, kde Vás bude každé ráno zobúdzať slnko, izba je na prízemí, veľmi ľahký prístup

2-miestna samostatná izba, vhodná pre páry, ľahký prístup k izbe, keďže je na prízemí


Samozrejmosťou sú:

- priestor na odkladanie bicyklov a lyží
- záhradné posedenie pri grile
- (nielen) detské hojdačky
- bezplatné parkovanie áut
- celoročná prevádzka


Ďalšie služby:

- wifi internet - bezplatný hotspot
- lanovka pre deti
- trampolína
- detská veža na lezenie
- hojdačky, pieskovisko
- požičiavanie bicyklov (k dispozícii máme 4 horské bicykle, len pre našich hostí)
- stolný tenis - exteriérový stôl na hru pod holým nebom
- počítač pre hostí s internetovým pripojením zdarma
- gril na drevné uhlie
- kotlík na guláš

Aktuálne akcie:

zapožičanie bicyklov pre našich hostí bezplatne. K dispozícii sú 4 horské bicykle. Uhlie do grilu, ako aj drevo do kotlíka je k dispozícii bez ďalšej úhrady.


Cenník ubytovania

 

Letná a vykurovacia sezóna
  Štandardný pobyt (4 a viac nocí) Pobyt na 2-3 noci Pobyt na 1 noc Pobyt na 9 a viac nocí
Mena
Dospelý 9 9,5 13,5 10% zľava na celý pobyt
Dieťa do 15 Rokov 8 9 12

Mimo sezóny: apríl, máj, jún, september, október:
  Štandardný pobyt (4 a viac nocí) Pobyt na 2-3 noci Pobyt na 1 noc Pobyt na 9 a viac nocí
Mena
Dospelý 8,5 9 12 10% zľava na celý pobyt
Dieťa do 15 Rokov 7,5 8 11

Vianoce, Silvester (24.12. - 6.1.)
  Štandardný pobyt (4 a viac nocí) Pobyt na 2-3 noci Pobyt na 1 noc Pobyt na 9 a viac nocí
Mena
Dospelý 14 15 17 10% zľava na celý pobyt
Dieťa do 15 Rokov 13 14 16

Ubytovateľ ubytuje dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma.
Ubytovanie Žltý dom Vrbov, číslo domu 166. moj-vrbov.sk Ubytovanie Žltý dom Vrbov, číslo domu 166. moj-vrbov.sk Ubytovanie Žltý dom Vrbov, číslo domu 166. moj-vrbov.sk Ubytovanie Žltý dom Vrbov, číslo domu 166. moj-vrbov.sk Ubytovanie Žltý dom Vrbov, číslo domu 166. moj-vrbov.sk Ubytovanie Žltý dom Vrbov, číslo domu 166. moj-vrbov.sk Ubytovanie Žltý dom Vrbov, číslo domu 166. moj-vrbov.sk Ubytovanie Žltý dom Vrbov, číslo domu 166. moj-vrbov.sk Ubytovanie Žltý dom Vrbov, číslo domu 166. moj-vrbov.sk Ubytovanie Žltý dom Vrbov, číslo domu 166. moj-vrbov.sk Ubytovanie Žltý dom Vrbov, číslo domu 166. moj-vrbov.sk Ubytovanie Žltý dom Vrbov, číslo domu 166. moj-vrbov.sk Ubytovanie Žltý dom Vrbov, číslo domu 166. moj-vrbov.sk Ubytovanie Žltý dom Vrbov, číslo domu 166. moj-vrbov.sk Ubytovanie Žltý dom Vrbov, číslo domu 166. moj-vrbov.sk Ubytovanie Žltý dom Vrbov, číslo domu 166. moj-vrbov.sk
Komentár k tomuto ubytovaniu pridajte prosím kliknutím na tlačidlo "vložit príspěvěk". Pomôžete tak ostatným so svojimi skúsenosťami, pri výbere ubytovania. Ďakujem.

planik_2007

Zobraziť Ubytovanie Žltý dom Vrbov na väčšej mape.

Posuňte trochu mapkou. Ubytovanie je označené žltou šípkou.


Pravidlá ubytovania:

    Nástup na pobyt je po 15:00 Hod v deň príchodu. V prípade potrebného skoršieho ubytovania môžeme pristúpiť na dohodu, avšak, je potrebné to dohodnúť vopred.
    Pobyt sa končí vždy do 10:00 Hod v deň odchodu.
    Minimálny počet osôb v jednej izbe sú dve, t.j., v prípade ubytovania jednej osoby bude účtovaný poplatok za dve osoby.

Storno podmienky:

V prípade zrušenia záväznej objednávky zo strany zákazníka má Žltý dom Vrbov nárok na náhradu škody vo forme storno poplatku, ktorého výška sa určuje nasledovne:

    Pri zrušení záväznej objednávky zákazníkom viac ako 60 dní pred dňom nástupu činí storno poplatok 10% z celkovej ceny za ubytovanie.
    Pri zrušení záväznej objednávky zákazníkom 60 až 30 dní pred dňom nástupu činí storno poplatok 25% z celkovej ceny za ubytovanie.
    Pri zrušení záväznej objednávky zákazníkom 30 až 10 dní pred dňom nástupu činí storno poplatok 35% z celkovej ceny za ubytovanie.
    Pri zrušení záväznej objednávky zákazníkom menej ako 10 dní pred dňom nástupu činí storno poplatok 50% z celkovej ceny za ubytovanie.

Ing. Beáta Starinská, ubytovanie Žltý dom Vrbov