Hotel Menhard, Vrbov

Hotel Menhard Vrbov***
Hotel Menhard Vrbov***
Hotel Menhard Vrbov***
Hotel Menhard *** je moderný, nový rodinný hotel na námestí obce Vrbov. S krásnym výhľadom na historické námestie obce Vrbov ponúka návštevníkom Tatier a Vrbova 13 luxusne zariadených izieb a apartmánov, ktoré splnia požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov. Hotel ponúka prvotriedny servis a osobný, rodinný prístup.

Prevádzkovateľ: Hotel Menhard, tel: +421 52 44 686 74

Hotel vznikol rekonštrukciou budovy na námestí, v roku 2014. Ponúka moderný interiér s nádychom histórie. Z jednej strany je orientovaný na historické námestie obce s výhľadom na kostol a zvonicu, z druhej strany ponúka slnečnú stranu s izbami a terasou s výhľadom na Vysoké Tatry.
Recepcia hotela je otvorená 24 hodín denne.


Popis objektu:

8 dvojlôžkových izieb.
Moderná izba, vybavená obývacím priestorom o rozlohe 21m2, šatníkovou skriňou, veľkou, dvojlôžkovou posteľou, kúpelňou so sprchovacím kútom, toaletou, sušičom vlasov a bezplatnými toaletnými potrebami. Samozrejmosťou je TV s plochou obrazovkou a bezplatný Wi-Fi internet.

5 apartmánov
Klimatizovaná suita so spálňou a obývacou časťou, s pohovkou. Ponad vybavenie štandardných izieb obsahuje TV so satelitnými kanálmi a minibar. Rozloha apartmánu je 30m2.


Samozrejmosťou sú:

- recepcia s nepretržitou prevádzkou
- reštaurácia
- denná tlač
- nefajčiarsky objekt
- klimatizácia
- úschovňa batožín
- úschovňa lyží
- práčovňa
- wifi pripojenie v celom objekte
- strážené parkovanie vo dvore
- kopírovacie a printové služby
- detské ihrisko
- letná terasa
- možnosť bezplatného parkovania v uzatvorenom dvore
- internet - wifi pripojenie s pokrytím v každej izbe bezplatne


Ďalšie služby:

- bezplatný odvoz na železnicu/autobusovú stanicu
- 15% zľava do Thermal parku Vrbov

Cenník ubytovania

Letná sezóna
Mena
2-lôžková izba, pre jednu osobu 35,00
2-lôžková izba (2 osoby) 45,00
Suita (klimatizovaná suita pre 2 osoby) 65,00
Prístelka* 10,00

* Prístelku je vždy nutné konzultovať s hotelom.
Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko budú ubytované zdarma.
Ubytovanie so psom nie je možné.

Poplatok obci 0,5€ osoba / noc.

Stravovanie (1 osoba)
Raňajky 5,00  €
Polpenzia 13,00  €
Deti od 6 do 12 rokov majú na stravovanie 50% zľavu z vyššie uvedených cien.

Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov *** Hotel Menhard Vrbov ***
Komentár k tomuto ubytovaniu pridajte prosím kliknutím na tlačidlo "vložit príspěvěk". Pomôžete tak ostatným so svojimi skúsenosťami, pri výbere ubytovania. Ďakujem.


Mapa - atlas

Pravidlá a podmienky

Check in/out:

Nástup na ubytovanie (check in): Od 14:00 do 22:00
Ukončenie pobytu (check out): do 11:00

Storno podmienky:

Do 3 dní od termínu nástupu bez storno poplatkov. V prípade zrušenia pobyt 3 dni a menej, je storno poplatok 100% ceny ubytovania. Špeciálne prípady vždy konzultovať s hotelom.
Platba možná aj platobnými kartami.

 

Aktuálna ponuka ubytovania vo Vrbove

Pre viac informácií o ubytovaní je treba ubytovanie "rozkliknúť" a prezrieť si popis objektu a fotografie. V karte ubytovania nájdete aj komentáre a presnú polohu konkrétneho ubytovania. Ak sa rozhodnete pre jedno z ubytovaní, využite možnosť kontaktovať ubytovateľa pomocou tlačidla "rezervovať". Vami vyplnený formulár sa okamžite odošle ubytovateľovi. Vo formulári máte pritom na výber, či máte len predbežný záujem o ubytovanie, alebo ho chcete priamo rezervovať. Ubytovateľ vás bude následne kontaktovať. Taktiež je možné využiť aj priame telefonické kontakty na jednotlivých ubytovateľov, nezabudnite im ale spomenúť, že ste ich ubytovanie našli na www.moj-vrbov.sk, je to pre mňa najlepšia reklama, ďakujem.