Ubytovanie Žltý dom Vrbov

Privát Žltý dom Vrbov - Ing. Beáta Starinská
Ubytovanie Žltý dom Vrbov
Ubytovanie Žltý dom Vrbov
Súkromné ubytovanie na pokojnej Kupeľskej ulici. 5 izieb, celková kapacita 18 lôžok (max. 20). Dostatok súkromia pre hostí - vlastný vchod a celý dom zariadený výlučne pre hostí. Veľká záhrada k dispozícii pre hostí. Mnoho zábavy a vybavenia pre deti. Každá izba má vlastnú kúpelňu, manželskú posteľ, vlastnú kuchynku.

Prevádzkovateľ: Ing. Beáta Starinská, Vrbov 166. +421 (0) 52 45 922 38, +421 (0) 907 948 631
Web: www.zltydom-vrbov.sk

Všetky izby majú vlastné kúpelne s kompletným sociálnym zariadením (sprchovacím kútom, umývadlom, WC). Všetky izby majú vlastnú minikuchynku (chladnička, elektrický sporák, drez a kuchynské vybavenie, varná konvica, mikrovlná rúra, vrátane riadu). Všetky izby na poschodí majú vlastné balkóny. Na poschodie vedie točené schodište. Každá izba má taktiež televíziu s približne stovkou kvalitných programov. Svoj program si vyberú všetky národnosti. Televízie sú dostatočne veľké a programy možno pozastaviť, nahrávať atď. Počas nepriaznivého počasia sa možno zabaviť aj stolným tenisom. Ubytovateľ sa okrem Slovenčiny a Poľštiny dohovorí aj Nemecky. Wifi hotspot je k dispozícii bezplatne.

Aktuálne voľné izby:

3 lôžková izba na prízemí
3 lôžková izba na poschodí
Voľné od 5.7. do 13.7.2021


Popis objektu (18-20 lôžok):

4-miestna samostatná izba s balkónom (rozšíriteľná ešte o jedno lôžko) s výhľadom na ulicu, veľmi priestranná, vhodná pre celé rodiny, veľký balkón umožňuje pohodové sedenie po vyčerpávajúcom kúpaní

4-miestna samostatná izba s balkónom (rozšíriteľná ešte o jedno lôžko) s výhľadom na dvor, zároveň ulicu, v pozadí s Tatrami

3-miestna samostatná izba s balkónom s krásnym výhľadom na celú ulicu a Tatry, veľký balkón vhodný na posedenie

4-miestna samostatná izba, svetlá izba s výhľadom na ulicu, kde Vás bude každé ráno zobúdzať slnko, izba je na prízemí, veľmi ľahký prístup

2-miestna samostatná izba, vhodná pre páry, ľahký prístup k izbe, keďže je na prízemí


Samozrejmosťou sú:

- priestor na odkladanie bicyklov a lyží
- záhradné posedenie pri grile
- (nielen) detské hojdačky
- bezplatné parkovanie áut
- celoročná prevádzka


Ďalšie služby:

- wifi internet - bezplatný hotspot
- lanovka pre deti
- trampolína
- detská veža na lezenie
- hojdačky, pieskovisko
- požičiavanie bicyklov (k dispozícii máme 4 horské bicykle, len pre našich hostí)
- stolný tenis - exteriérový stôl na hru pod holým nebom
- počítač pre hostí s internetovým pripojením zdarma
- gril na drevné uhlie
- kotlík na guláš

Aktuálne akcie:

zapožičanie bicyklov pre našich hostí bezplatne. K dispozícii sú 4 horské bicykle. Uhlie do grilu, ako aj drevo do kotlíka je k dispozícii bez ďalšej úhrady.


Cenník ubytovania

 

Letná a vykurovacia sezóna
  Štandardný pobyt (4 a viac nocí) Pobyt na 2-3 noci Pobyt na 1 noc Pobyt na 9 a viac nocí
Mena
Dospelý 12 13 15 10% zľava na celý pobyt
Dieťa do 15 Rokov 11 12 15

Mimo sezóny: apríl, máj, jún, september, október:
  Štandardný pobyt (4 a viac nocí) Pobyt na 2-3 noci Pobyt na 1 noc Pobyt na 9 a viac nocí
Mena
Dospelý 11 12 13 10% zľava na celý pobyt
Dieťa do 15 Rokov 10 11 13

Vianoce, Silvester (24.12. - 6.1.)
  Štandardný pobyt (4 a viac nocí) Pobyt na 2-3 noci Pobyt na 1 noc Pobyt na 9 a viac nocí
Mena
Dospelý 15 16 17 10% zľava na celý pobyt
Dieťa do 15 Rokov 14 15 17

Ubytovateľ ubytuje dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Pre väčšie deti ponúkame postieľku v cene 5€ / noc.
Počas Vianoc je minimálna dĺžka pobytu 4 noci.

Verní zákazníci, žiadajte zľavu pri objednávke!


Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov
Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov Ubytovanie Žltý dom Vrbov
Komentár k tomuto ubytovaniu pridajte prosím kliknutím na tlačidlo "vložit príspěvěk". Pomôžete tak ostatným so svojimi skúsenosťami, pri výbere ubytovania. Ďakujem.Posuňte trochu mapkou. Ubytovanie je označené červenou šípkou.


Pravidlá ubytovania:

    Nástup na pobyt je po 15:00 Hod v deň príchodu. V prípade potrebného skoršieho ubytovania môžeme pristúpiť na dohodu, avšak, je potrebné to dohodnúť vopred.
    Pobyt sa končí vždy do 10:00 Hod v deň odchodu.
    Minimálny počet osôb v jednej izbe sú dve, t.j., v prípade ubytovania jednej osoby bude účtovaný poplatok za dve osoby.

Storno podmienky:

V prípade zrušenia záväznej objednávky zo strany zákazníka má Žltý dom Vrbov nárok na náhradu škody vo forme storno poplatku, ktorého výška sa určuje nasledovne:

    Pri zrušení záväznej objednávky zákazníkom viac ako 60 dní pred dňom nástupu činí storno poplatok 10% z celkovej ceny za ubytovanie.
    Pri zrušení záväznej objednávky zákazníkom 60 až 30 dní pred dňom nástupu činí storno poplatok 25% z celkovej ceny za ubytovanie.
    Pri zrušení záväznej objednávky zákazníkom 30 až 10 dní pred dňom nástupu činí storno poplatok 35% z celkovej ceny za ubytovanie.
    Pri zrušení záväznej objednávky zákazníkom menej ako 10 dní pred dňom nástupu činí storno poplatok 50% z celkovej ceny za ubytovanie.

Ing. Beáta Starinská, ubytovanie Žltý dom Vrbov