Návštevnosť za rok 2015

K rozbiehajúcej sa letnej sezóne chcem pripojiť len niekoľko faktov, ktoré by Vás mohli zaujímať.
Web moj-vrbov.sk rástol v minulom roku o 4,58%, vrbov.pl narástol o 10,34% z pohľadu počtu návštevníkov. Potvrdzuje to rastúci trend už od roka 2009, kedy web vznikol. Keďže sledujem a tvorím aj iné web-stránky, musím povedať, že presadiť sa malým stránkam s ubytovaním vo Vrbove je čoraz ťažšie - veď, povedzme si, koľkí z nás môžu byť po zadaní slova "vrbov" na prvej strane vyhľadávania v googli. Aj preto som presvedčený, že len veľký web, s kvalitným obsahom nám môže prinášať návštevníkov.
Vrátim sa späť k moj-vrbov.sk a aktuálnemu roku, 2015
Ak som ale porovnával počet návštev stránky v prvé štyri mesiace tohto roka, s rovnakými štyroma mesiacmi v roku 2014, tak moj-vrbov.sk rástol o 39,7% a vrbov.pl dokonca o 86,91%, čo je naozaj výrazný nárast počtu návštevníkov. Potvrdilo mi to, že web pomáha budovať jeho vlastný obsah. Počas minuloročnej dovolenky vo Vrbove som pridal niekoľko článkov z Vrbova, okolia, aby som návštevníkom webu ponúkol možnosti výletov.
Keďže porovnávam rovnaké obdobia, so presvedčený, že z pohľadu sprostredkovania klientov smerom k Vám sa rok rozbehol výborne a čaká nás dobrá sezóna.
Prajem preto pevné nervy a veľa úspechov :-)
Michal Starinský
moj-vrbov.sk
 
Teším sa, že vás článok zaujal. Tak šup-šup, objednajte si ubytovanie. V ponuke mám domácich ubytovateľov a lacné ubytovanie bez provízie sprostredkovateľom!

Vrbov na facebooku: