Termálne kúpalisko po rekonštrukcii?

Thermal Park Vrbov - Termálne kúpalisko vo Vrbove po rekonštrukciiMnohí sa pýtate, ako je to s rekonštrukciou kúpaliska. Či je hotová, čo je spustené, koľko bazénov funguje... Či sa vám vôbec oplatí k nám chodiť, musíme povedať, že rozhodne áno! Kúpalisko samozrejme funguje, rekonštrukcia je takmer hotová. Ako uvidíte aj na fotografiách, je ešte čo dokončiť. Čo sa teda zmenilo? Pribudol nový bazén a zmenilo sa aj miesto vstupu do areálu. To je momentálne Medzi hornou a dolnou bránou, kde je budova pomenovaná "Thermal park". Je tam moderný vstup, vnútri vyzerá všetko úžasne (čo sa už nedá povedať o prístupovej ceste, kde sa ešte váľa stavebný materiál a mnohých, ktorí ešte na kúpalisku vo Vrbove neboli tento fakt môže odradiť), no kto vydrží, dočká sa dobrého kúpania. 

Zmenila sa stratégia cenotvorby a funguje to ako v každom dnešnom bežnom termálnom parku. Teda máte niekoľko zón. Vo Vrbove dve. Jedna je nazvaná zóna "Leto", druhá zóna "Thermal". Zóna leto obsahuje podľa stránky prevádzkovateľa kúpaliska (www.termalnekupalisko.com) rekreačný bazén, plavecký bazén, sedací bazén č.2, 3 detské bazény, bazén s tobogánom a "bohatšia" zóna obsahuje zónu "leto" a naviac sedací bazén č.1 Motýľ, výplavový bazén a detský bazén Lienka. Takže ak chcete vidieť to nové na termálnom kúpalisku, je lepšie si vziať zónu "thermal".
Aktuálne ceny nájdete na našich stránkach pod sekciou "otváracia doba a ceny", prípadne na stránkach prevádzkovateľa kúpaliska: www.termalnekupalisko.com. Na záver vám ešte ponúkame niekoľko fotografií, ktoré vznikli v nedeľu, 12.7.2009. Neboli sme vo vnútri, narýchlo sme pofotili aspoň to, čo bolo vidieť spoza plota, je tam teda bazén s názvom "Motýľ" a vstupná hala, no veríme, že aj to pomôže vytvoriť si predstavu, ako to môže vyzerať po rekonštručii kúpaliska vo Vrbove.

 

Termálne kúpalisko vo Vrbove po rekonštrukcii - Thermal Park Vrbov Termálne kúpalisko vo Vrbove po rekonštrukcii - Thermal Park Vrbov Termálne kúpalisko vo Vrbove po rekonštrukcii - Thermal Park Vrbov Termálne kúpalisko vo Vrbove po rekonštrukcii - Thermal Park Vrbov Termálne kúpalisko vo Vrbove po rekonštrukcii - Thermal Park Vrbov Termálne kúpalisko vo Vrbove po rekonštrukcii - Thermal Park Vrbov Termálne kúpalisko vo Vrbove po rekonštrukcii - Thermal Park Vrbov Termálne kúpalisko vo Vrbove po rekonštrukcii - Thermal Park Vrbov Termálne kúpalisko vo Vrbove po rekonštrukcii - Thermal Park Vrbov



Diskutujte aj o kúpalisku vo Vrbove v našej knihe návštev, možno toho viete viac!
 
Teším sa, že vás článok zaujal. Tak šup-šup, objednajte si ubytovanie. V ponuke mám domácich ubytovateľov a lacné ubytovanie bez provízie sprostredkovateľom!


Informácie o otváracej dobe a cenové podmienky sú prevzaté zo stránok www.termalnekupalisko.com a nemusia byť aktuálne. Posledná aktualizácia 9.7.2020.
Moj-vrbov.sk nie je majiteľom kúpaliska. Snažíme sa len objektívne informovať o kúpalisku. Môže sa stať, že informácie uvedené na našich stránkach nie sú úplne aktuálne. Pre najaktuálnejšie informácie si vždy prezrite stránku majiteľa termálneho kúpaliska vo Vrbove.

Vrbov na facebooku: