O portáli www.moj-vrbov.sk

Je to už nejaký čas, čo bola na webe prvý krát zavesená táto stránka. Bolo to presne 17.2.2009

Verím, že si portál získal svojich pravidelných návštevníkov, ktorí sa radi vracajú (štatistiky tomu nasvedčujú). Snažím sa udržiavať ho čo najviac aktualizovaný. Pre jedného človeka je to ale dosť práce. Preto ak by ste vedeli prispieť aj VY, tak sa mi ozvite. Ktovie, čo z toho bude, ale uvítal by som viac článkov o dianí vo Vrbove, ktoré mi trochu uchádza, predsalen, viac sa pohybujem v Bratislave, ako doma...
Stále si stojím za tým, že budem tlačiť dopredu cestovný ruch v oblasti Vrbova všeobecne, chcem aby viacerí ľudia vedeli, že je u nás fajn! :-)
Jediný zdroj príjmov tohto webu je reklama ubytovaní, nebudem ale pritom zabúdať na všetko, čo sa turistiky a dovoleniek týka. Dovolenka predsa nie je len o tom, kde sa vyspím, však?

Michal Starinský, administrátor portálu Moj-Vrbov.sk
 

Naše poslanie a ciele

Tento web vznikol s cieľom ukázať vám, že aj na Slovensku a dokonca v takej malej dedinke, ako je Vrbov je možné stráviť krásnu dovolenku. Preto na stránke prezentujeme termálne kúpalisko, ktoré sa v obci nachádza, poukazujeme vám, kam sa dá v okolí chodiť na bicykli, kam na túry do hôr Slovenského raja, Vysokých Tatier, či Pienin, ukážeme, kde sa ubytovať, čo nemôžete minúť a ešte omnoho viac.

Portál funguje za účelom prezentovania obce a celého širšieho okolia. Cieľom je zviditeľniť najmä samotný Vrbov, ktorý v oblasti medializácie takpovediac zaspal dobu. Avšak budeme písať nielen o ňom. Vrbov leží v oblasti Levočských vrchov, teda v oblasti bohatej na prírodné krásy, kde nájdete množstvo príležitostí pre trávenie voľného času. Tak chceme túto oblasť aj prezentovať, ako ideálne miesto pre vašu dovolenku a myslím, že si pritom nebudeme musieť veľmi vymýšľať...

Chceme sa vyhnúť tomu, že ho naplníme blbosťami, preto to bude možno trochu trvať. Najdôležitejšie, teda trochu o Vrbove a o kúpalisku je už v akej - takej podobe - situácia sa ale priebežne mení. Veľmi nás teší pridávanie google máp, ktoré zobrazia krásne polohu a cestu kam a kadiaľ. Mnohým návštevníkom tak pomáhame k nám vôbec trafiť :-)
Je tu stále priestor aj pre prezentáciu ďalších služieb zaujímavých pre návštevníkov Vrbova, preto ak máte nápad, čo nám tu chýba, dajte nám určite vedieť.
 

Vrbov na facebooku: