Kúpalisko Vrbov

Recenzia: Thermal Park Vrbov, Termálne kúpalisko vo Vrbove počas leta 2013

Aby som návštevníkom stránky mojvrbov.sk priniesol čerstvé informácie o tom, ako to na kúpalisku vo Vrbove vyzerá, vybral som sa jeden pekný augustový víkend na kúpalisko do Vrbova. Toto leto som prešiel už viacerými kúpaliskami na Slovensku, ale bol som napríklad aj v Maďarskom Lipóte. Aj to bude možno dôvod, prečo túto recenziu pojmem trochu kriticky. Treba totiž porovnávať s konkurenciou no a tá nikdy nespí.
Recenzia: Thermal Park Vrbov, Termálne kúpalisko vo Vrbove počas leta 2013 - čítať viac...
 

Kúpalisko Vrbov - Otváracia doba a ceny, podmienky vstupu

Thermal Park VrbovTermálne kúpalisko vo Vrbove je otvorené celoročne. To znamená, že s výnimkou 24.12. funguje naozaj celý rok, vrátane sviatkov.

Termálne kúpalisko vo Vrbove je otvorené od 11.6.2021. 

Aké sú podnienky vstupu? Budete potrebovať COVID-PASS, alebo potvrdenie o negatívnom teste?

 

Kúpalisko Vrbov - Otváracia doba a ceny, podmienky vstupu - čítať viac...
 

Recenzia: Thermal Park Vrbov, Termálne kúpalisko vo Vrbove prvý deň nového roku

Thermal Park Vrbov - Termálne kúpalisko vo VrboveMnohí ešte určite nevedia, čo sa od rekonštrukcie vrbovského termálneho kúpaliska udialo. Zmeny boli určite načase a všetci sme sa tešili, čo z toho vlastne bude. Kúpalisko som od otvorenia po rekonštrukcii navštívil asi trikrát a dúfam, že to bolo dosť na to, aby som vám priblížil jeho atmosféru. Vopred môžem povedať, že ak sa chystáte do Vrbova a neboli ste tu ešte od ukončenia rekonštrukcie kúpaliska, tak sa máte na čo tešiť, veď čítajte ďalej a dobre pozerajte fotografie.
Recenzia: Thermal Park Vrbov, Termálne kúpalisko vo Vrbove prvý deň nového roku - čítať viac...
 

Virtuálna prehliadka kúpaliskom

Pri browsovaní internetu som našiel zaujímavý link, kde si môžete prehliadnúť Thermal Park vo Vrbove virtuálne, akoby ste tam boli. Tu je adresa: virtualtravel.sk.
Zábery sú zrejme z roku 2010, zo začiatku letnej sezóny. Je na nich bazén motýľ a okolie. Ak budete na stránke klikať ďalej, nájdete aj viac panoramatických záberov z kúpaliska. Plavecký bazén už ale nevyzerá tak, ako na záberoch tejto stránky. Je už prerobený v podstate na dva bazény. Dve tretiny z pôvodného bazéna sa premenili na dnešný plavecký bazén no a z tej jednej tretiny je riadny sedací bazén, v ktorom počas zimnej sezóny bola teplota vody podľa pocitu ešte teplejšia, ako v bazéne motýľ.
 

Termálne kúpalisko po rekonštrukcii?

Thermal Park Vrbov - Termálne kúpalisko vo Vrbove po rekonštrukciiMnohí sa pýtate, ako je to s rekonštrukciou kúpaliska. Či je hotová, čo je spustené, koľko bazénov funguje... Či sa vám vôbec oplatí k nám chodiť, musíme povedať, že rozhodne áno! Kúpalisko samozrejme funguje, rekonštrukcia je takmer hotová. Ako uvidíte aj na fotografiách, je ešte čo dokončiť. Čo sa teda zmenilo? Pribudol nový bazén a zmenilo sa aj miesto vstupu do areálu. To je momentálne Medzi hornou a dolnou bránou, kde je budova pomenovaná "Thermal park". Je tam moderný vstup, vnútri vyzerá všetko úžasne (čo sa už nedá povedať o prístupovej ceste, kde sa ešte váľa stavebný materiál a mnohých, ktorí ešte na kúpalisku vo Vrbove neboli tento fakt môže odradiť), no kto vydrží, dočká sa dobrého kúpania. 

Termálne kúpalisko po rekonštrukcii? - čítať viac...
 

Kontakty na kúpalisko

Prevádzkovateľ termálneho kúpaliska vo Vrbove je spoločnosť SALMOTHERM - invest s.r.o, 059 72 Vrbov 299, IČO: 36 660 639, IČ DPH: SK2022220464,

Pokladňa : +421 52 426 12 67
Sekretariát: +421 52 426 12 33
Recepcia: +421 52 426 12 55
E-mail: Táto emailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.
 
Teším sa, že vás článok zaujal. Tak šup-šup, objednajte si ubytovanie. V ponuke mám domácich ubytovateľov a lacné ubytovanie bez provízie sprostredkovateľom!


Informácie o otváracej dobe a cenové podmienky sú prevzaté zo stránok www.termalnekupalisko.com a nemusia byť aktuálne. Posledná aktualizácia 9.7.2020.
Moj-vrbov.sk nie je majiteľom kúpaliska. Snažíme sa len objektívne informovať o kúpalisku. Môže sa stať, že informácie uvedené na našich stránkach nie sú úplne aktuálne. Pre najaktuálnejšie informácie si vždy prezrite stránku majiteľa termálneho kúpaliska vo Vrbove.

Vrbov na facebooku: