Kúpalisko Vrbov

Recenzia: Thermal Park Vrbov, Termálne kúpalisko vo Vrbove počas leta 2013

Aby som návštevníkom stránky mojvrbov.sk priniesol čerstvé informácie o tom, ako to na kúpalisku vo Vrbove vyzerá, vybral som sa jeden pekný augustový víkend na kúpalisko do Vrbova. Toto leto som prešiel už viacerými kúpaliskami na Slovensku, ale bol som napríklad aj v Maďarskom Lipóte. Aj to bude možno dôvod, prečo túto recenziu pojmem trochu kriticky. Treba totiž porovnávať s konkurenciou no a tá nikdy nespí.
Recenzia: Thermal Park Vrbov, Termálne kúpalisko vo Vrbove počas leta 2013 - čítať viac...
 

Kúpalisko Vrbov - Otváracia doba a ceny

Ako je kúpalisko otvorené v roku 2017? Thermal park Vrbov je otvorený počas celého roka vrátane štátnych sviatkov. Jediný voľný deň je 24.12. 

Otváracie hodiny sú od 10:00 Hod do 21:00 Hod.

Thermal Park Vrbov

Cenník Termálne kúpalisko Vrbov (platný od 18.9.2017)

 
Dospelý Ďieťa, ZŤP, senior Dospelý región ZŤP, dieťa, senior región
2,5 hod. 8,50 € 6,00 € 6,90€ 5,00€
4 hod. 9,50 € 7,50 € 7,90€ 6,00€
Celodenný 13,00 € 10,00 € 10,40€ 8,50€
Večerné kúpanie 9,00 € 6,50€ 6,90€ 5,90€

 
Skupinové zľavy

 • 10% - pri vstupe nad 20 osôb
 • 15% - pri vstupe nad 40 osôb

Rodinné balíčky

 • 2 rodičia + 1 alebo 2 deti: 1 dieťa 50% zľava
 • 2 rodičia + 3 alebo 4 deti: 1 dieťa zdarma

Vrbovský  regionálny klub

je zoskupenie ľudí s trvalým pobytom v okresoch Kežmarok, Poprad, Levoča, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa. Občania, ktorí splňajú túto podmienku si môžu na požiadanie uplatniť pri pokladni pred zakúpením vstupenky 20% zľavu zo vstupného do areálu termálneho kúpaliska.

Regionálna zľava:

 • 20% zľava platí od 15 rokov,
 • zľavu si uplatňujú členovia predložením OP, tento prakticky funguje ako klubový preukaz,
 • regionálna zľava platí do konca apríla / do 30.04.2012/

Dôležité informácie

 • dieťa do 3 rokov zdarma
 • dieťa: vek od 3 rokov - 14 rokov (potrebné preukázať sa platným preukazom)
 • senior: vek nad 62 rokov (potrebné preukázať sa platným preukazom totožnosti)
 • ZŤP (sprievodca): potrebné preukázať sa platným preukazom ZŤP (so sprievodcom)
 • k zakúpenej vstupenke je polhodina zdarma na prezlečenie
 • poplatok za každú začatú hodinu 2,- EUR
 • poplatok za stratu náramkového čipu 10,- EUR
 • zmena cien vstupného vyhradená

Informácie sú prevzaté zo stránok www.termalnekupalisko.com

Moj-vrbov.sk nie je majiteľom kúpaliska. Snažíme sa len objektívne informovať o kúpalisku. Môže sa stať, že informácie uvedené na našich stránkach nie sú úplne aktuálne. Pre najaktuálnejšie informácie si vždy prezrite stránku majiteľa termálneho kúpaliska vo Vrbove.

Diskutujte aj o kúpalisku vo Vrbove v našej knihe návštev!


 

Recenzia: Thermal Park Vrbov, Termálne kúpalisko vo Vrbove prvý deň nového roku

Thermal Park Vrbov - Termálne kúpalisko vo VrboveMnohí ešte určite nevedia, čo sa od rekonštrukcie vrbovského termálneho kúpaliska udialo. Zmeny boli určite načase a všetci sme sa tešili, čo z toho vlastne bude. Kúpalisko som od otvorenia po rekonštrukcii navštívil asi trikrát a dúfam, že to bolo dosť na to, aby som vám priblížil jeho atmosféru. Vopred môžem povedať, že ak sa chystáte do Vrbova a neboli ste tu ešte od ukončenia rekonštrukcie kúpaliska, tak sa máte na čo tešiť, veď čítajte ďalej a dobre pozerajte fotografie.
Recenzia: Thermal Park Vrbov, Termálne kúpalisko vo Vrbove prvý deň nového roku - čítať viac...
 

Virtuálna prehliadka kúpaliskom

Pri browsovaní internetu som našiel zaujímavý link, kde si môžete prehliadnúť Thermal Park vo Vrbove virtuálne, akoby ste tam boli. Tu je adresa: virtualtravel.sk.
Zábery sú zrejme z roku 2010, zo začiatku letnej sezóny. Je na nich bazén motýľ a okolie. Ak budete na stránke klikať ďalej, nájdete aj viac panoramatických záberov z kúpaliska. Plavecký bazén už ale nevyzerá tak, ako na záberoch tejto stránky. Je už prerobený v podstate na dva bazény. Dve tretiny z pôvodného bazéna sa premenili na dnešný plavecký bazén no a z tej jednej tretiny je riadny sedací bazén, v ktorom počas zimnej sezóny bola teplota vody podľa pocitu ešte teplejšia, ako v bazéne motýľ.
 

Termálne kúpalisko po rekonštrukcii?

Thermal Park Vrbov - Termálne kúpalisko vo Vrbove po rekonštrukciiMnohí sa pýtate, ako je to s rekonštrukciou kúpaliska. Či je hotová, čo je spustené, koľko bazénov funguje... Či sa vám vôbec oplatí k nám chodiť, musíme povedať, že rozhodne áno! Kúpalisko samozrejme funguje, rekonštrukcia je takmer hotová. Ako uvidíte aj na fotografiách, je ešte čo dokončiť. Čo sa teda zmenilo? Pribudol nový bazén a zmenilo sa aj miesto vstupu do areálu. To je momentálne Medzi hornou a dolnou bránou, kde je budova pomenovaná "Thermal park". Je tam moderný vstup, vnútri vyzerá všetko úžasne (čo sa už nedá povedať o prístupovej ceste, kde sa ešte váľa stavebný materiál a mnohých, ktorí ešte na kúpalisku vo Vrbove neboli tento fakt môže odradiť), no kto vydrží, dočká sa dobrého kúpania. Zmenila sa stratégia cenotvorby a funguje to ako v každom dnešnom bežnom termálnom parku. Teda máte niekoľko zón. Vo Vrbove dve. Jedna je nazvaná zóna "Leto", druhá zóna "Thermal". Zóna leto obsahuje podľa stránky prevádzkovateľa kúpaliska (www.termalnekupalisko.com) rekreačný bazén, plavecký bazén, sedací bazén č.2, 3 detské bazény, bazén s tobogánom a "bohatšia" zóna obsahuje zónu "leto" a naviac sedací bazén č.1 Motýľ, výplavový bazén a detský bazén Lienka. Takže ak chcete vidieť to nové na termálnom kúpalisku, je lepšie si vziať zónu "thermal".

Termálne kúpalisko po rekonštrukcii? - čítať viac...
 

Termálne kúpalisko Vrbov a jeho poloha

Termálne kúpalisko VrbovTermálne kúpalisko Vrbov sa nachádza na okraji našej obce. Keď som sa snažil vypátrať, ako je staré, tak som nič nenašiel ani v rozsypanej knihe, ktorú vydala naša obec pri príležitosti 725. výročia udelenia mestských práv... to sa písal rok 1996, kniha je značne opotrebovaná, kúpalisko však funguje dlhšie, vraj je staršie ako ja a to som narodený roku 1984. Treba povedať, že odvtedy sa tam toho až toľko nespravilo. No ale keďže Vás chcem predsalen nalákať a nie naľakať, poďme k pozitívam.
Termálne kúpalisko Vrbov a jeho poloha - čítať viac...
 

Kúpalisko Vrbov - Popis areálu a bazénov

Termálne kúpalisko Vrbov12.7.2009 - Pozor, tento popis už nie je celkom aktuálny. Momentálne sa dokončuje rekonštrukcia a kúpalisko sa dočkalo niekoľkých zmien, takže popis berte momentálne len tak orientačne... Všetko platí, zmenil sa plavecký bazén, zmizol bazén "ryba", pribudol "motýľ", ale aj niekoľko ďalších zmien, nový popis pre vás momentálne pripravujeme

Keď vojdeme do areálu z dolnej brány, kde sa nachádza veľké platené parkovisko, po pravej ruke sa Vám hneď po východe z pokladne ukáže veľký červený tobogán. K nemu patrí aj bazén, ktorý neviem ako nazvať, ale keďže do neho tečie tobogán, tak bude to bazén tobogánový :-) Tobogán je rozhodne novší, ako kúpalisko, čo je hlavným argumentom na to, že niekto povie, že sa tam za dvadsať rokov nič nespravilo :-) Nie je to naozaj celkom tak. No ale poďme späť, spomenuli sme bazén s tobogánom, hneď vedľa neho nájdete menší bazén, ktorý je zaujímavý svojím vírením, voda je dosť teplá a príjemne sa tam sedí, aj keď sa tam čľapkajú najmä deti...
Kúpalisko Vrbov - Popis areálu a bazénov - čítať viac...
 

Kúpalisko Vrbov - O termálnej vode a čistení bazénov

Že voda je naozaj liečivá potvrdili viaceré rozbory, pomáha na reumatizmus a pohybové ústrojenstvo, ale aj na poinfarktové stavy. Veľa ľudí sa tam chodí pravidelne liečiť a verte mi, že niektorí na ňu nedajú dopustiť. Podľa informácií, ktoré som našiel na vstupe do Termal Parku Vrbov, prehieba čistenie bazénov nasledovne:
Párny týždeň
Pondelok vonkajší bazén Motýľ
Utorok

vonkajší sedací bazén (stará časť)

Streda vonkajší plavecký bazén
 
Nepárny týždeň
Utorok

vonkajší bazén (stará časť)

Streda vonkajší plavecký bazén
Denne sa vypúšťa vnútorný detský bazén Lienka. Prevádzkovateľ si podľa oznamu vyhradzuje právo čistiť a vypúšťať uvedené bazény pokiaľ si to vyžadujú okolnosti.
Diskutujte aj o kúpalisku vo Vrbove v našej knihe návštev!
 

Kontakty na kúpalisko

Prevádzkovateľ termálneho kúpaliska vo Vrbove je spoločnosť SALMOTHERM - invest s.r.o, 059 72 Vrbov 299, IČO: 36 660 639, IČ DPH: SK2022220464,

Pokladňa : +421 52 426 12 67
Sekretariát: +421 52 426 12 33
Recepcia: +421 52 426 12 55
E-mail: Táto emailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.

Informácie o otváracích dobách a cenách sú prevzaté z domovských stránok ThermalParku Vrbov na www.termalnekupalisko.com
 

Vrbov na facebooku: