Aktuálne dopravné informácie

Niekedy sa stretávam s otázkou, či je problém sa k nám dostať, či sú zjazdné cesty, či nás tam pod Tatrami nezavialo a podobne. Niekedy to naozaj nie je sranda, občas keď doma pozeráme situáciu vo večerných správach, tak máme pocit, že tie snehové jazyky boli natáčať za našou dedinou smerom na Poprad :-)
Ono, nie je to tak problém pre našincov, my si vypočujeme cestou autom dopravné správy v rádiu a vieme prípadne zvoliť obchádzku. Vrbov je prístupný našťastie z troch smerov - to už nie sme len nejaká dedina, čo? (Rozumej Metropola :-))
Dá sa k nám dostať od Kežmarku, od Popradu a aj od Levoče a nepamätám si, že by sa k nám niekedy ani z jedného smeru nedalo dostať. Aby som vás zase nevystrašil: obvykle fungujú všetky smery :-)
Pre tých, ktorí sa chystajú na cestu a chcú aktuálne informácie zo slovenských ciest odporúčam do pozornosti stránku Stella Centra - centra dopravných informácií: www.stellacentrum.sk/aktual.php
 
Teším sa, že vás článok zaujal. Tak šup-šup, objednajte si ubytovanie. V ponuke mám domácich ubytovateľov a lacné ubytovanie bez provízie sprostredkovateľom!

Vrbov na facebooku: